TekturaTektura trzywarstwowa, to dwa arkusze papieru zewnę™trzne i jeden wewnę™trzny zwany falą…. To najbardziej uniwersalny materiał‚ wykorzystywany przy produkcji opakowań„ jednostkowych i zbiorczych. Jej zaletą… jest moźliwość‡ wykonywania estetycznych i efektownych nadruków na cał‚ej powierzchni opakowania. W naszej ofercie znajdą… Pań„stwo tektury o gramaturze od 280 do 560 g/m2 w falach B, C i E. Stosowana do produkcji klasycznych opakowań„ klapowych i wykrojnikowych oraz stosowana jako przekł‚adki, kratownice, itp..

Tektura pię™ciowarstwowa, to trzy arkusze papieru prostego i dwa wewnę™trzne zwane falą…. Wykorzystywana jest szczególnie przy produkcji wielkogabarytowych opakowań„ zbiorczych. Duża sztywność‡ tej tektury daje gwarancję™ maksymalnej ochrony Pań„stwa produktóww. Opakowania z tektury pię™ciowarstwowej obejmujÄą zakres gramatur od 570 do 1600g/m2 w falach BC oraz BE. Stosowana do produkcji zbiorczych opakowań wielkogabarytowych.

Rodzaje fal w tekturach oznacza się symbolami literowymi np.: E,B,C - dla tektur trzywarstwowych; BC, BE - dla tektur pię™ciowarstwowych. Tektury pięciowarstwowe są kombinacją… powyźszych typów fal najcz궛ciej jest to fala BC (B+C), moźliwe są… również kombinacje fal EB, EC. Przykł‚ady rodzajów fal w tekturach: fala E (mikrofala, tektura trzywarstwowa) - fala o wysokoś›ci od 1,1 do 1,7 mm, fala B (tektura trzywarstwowa) - fala o wysokoś›ci od 2,5 mm do 3,0 mm, fala C (tektura trzywarstwowa) - fala o wysokoś›ci od 3,1 mm do 3,9 mm, fala BC (tektura pię™ciowarstwowa) - fala o wysokoś›ci od 6,5 mm do 6,8 mm, fala BE (tektura pię™ciowarstwowa) - fala o wysokoś›ci od 3,6 mm do 4,7 mm.


iropak 2009 Made by situm